Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası
Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası

GÜVENLİK
• Kulogluayakkabi.com 'da alışverişinizi yaparken girdiğiniz tüm verileriniz veri tabanımızda tutulmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle kimse ile paylaşılmamaktadır.

GİZLİLİK PRENSİPLERİ
• Kulogluayakkabi.com olarak temel ilkemiz üyelerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğine önem vermektir. Girdiğiniz üyelik bilgileriniz ve diğer kişisel bilgiler tamamen saklı kalacaktır. Bu bilgiler ancak ve ancak Sadece Kulogluayakkabi.com tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.
 
• Bunun neticesinde, kişisel bilgileriniz istediğiniz ölçüde gizli kalacaktır. Amacımız tüm kullanıcılarımız için güvenli bir site yaratmak ve gizliliğin korunabileceği bir platform oluşturmaktır.
 
• Kulogluayakkabi.com gizlilik hakları üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda yapılan değişikliklerden tüm kullanıcılar haberdar edilecektir.
 
• Yukarıdaki Gizlilik ilkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır...
 
YASAL UYARI
Bu yayın Kulogluayakkabi.com tarafından hazırlanmış olup, içinde yer alan bilgiler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan temin edilmiştir. Bununla beraber gerek bu yayındaki gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda kullanıcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Kulogluayakkabi.com sorumlu tutulamaz.

CAVELLO GOSSİ İNNA AYAKKABI KULOĞLU AYAKKABI MUYA SPOR NIKE
SCOOTER
  Kurumsal Kategorilerimiz İçerikler Bize Ulaşın  
  Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
İndirimli Ürünler
Bayan
Erkek
Çocuk
Çanta ve Aksesuar
Bakım Ürünleri
Satış Sözleşmesi
Gizlilik
Teslimat
Sipariş Takibi
İptal ve İade
Adres : Merkez Çarşısı No:122 D:52 Akhisar / Manisa

Telefon : +90 236 414 17 02
bilgi@kulogluayakkabi.com
 
Copyright © 2017 Kuloğlu. Tasarım ve ProgramlamaTasarım ve 
                Programlama